Prawo karne – adwokat Kraków

Kancelaria ADW adwokat Damian Wójcik specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa karnego oraz karnoskarbowego świadcząc kompleksowe usługi w tym zakresie w szczególności poprzez:

Reprezentację osób podejrzanych i oskarżonych w postępowaniu karnym, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego prowadzonego przez Prokuraturę, Policję, Straż Graniczną, Centralne Biuro Śledcze czy Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jak również na etapie postępowania sądowego po skierowaniu aktu oskarżenia do Sądu.

Reprezentację osób pokrzywdzonych w postępowaniu karnym. Udział w przesłuchaniach, sporządzanie wniosków o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Zastępstwo oskarżycieli posiłkowych na etapie postępowania sądowego.

Reprezentację osób prawomocnie  skazanych w tym odbywających karę pozbawiania wolności, wnioski o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary pozbawienia wolności, odroczenie i przerwa w odbywaniu kary, system dozoru elektronicznego (SDE).

Reprezentację osób zatrzymanych i tymczasowo aresztowanych wobec, których prowadzone są postępowania przygotowawcze.

Ponadto Kancelaria świadczy również usługi związane z analizą prawną zagadnień związanych z przestępczością gospodarczą oraz doradztwem w zakresie ryzyka odpowiedzialności karnej oraz karnej skarbowej.

Adwokat Damian Wójcik
Kancelaria adwokacka

Aleja Juliusza Słowackiego 11A/1, 31-159 Kraków

NIP: 7732331504
REGON: 524823055

Rachunek bankowy:
72 1050 1445 1000 0097 8051 4569

Jeżeli nie mogę odebrać telefonu, oddzwonię kiedy będzie to możliwe.    W miarę możliwości proszę o przesłanie SMS z informacją o rodzaju sprawy z jaką dzwoniłeś.

W sprawach karnych z uwagi na ich specyfikę, kontakt telefoniczny możliwy jest o każdej porze, ponieważ każda godzina może okazać się niezwykle istotna dla ochrony interesów klienta.

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy

    * pola wymagane

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Wójcik. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego.