Adwokat Damian Wójcik – Kraków

W lipcu 2015 roku ukończyłem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku prawo, gdzie obroniłem pracę magisterską z zakresu prawa karnego wykonawczego pod tytułem: Tymczasowe aresztowanie – specyfika instytucji. Prowadzona przeze mnie kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych oraz rodzinno-opiekuńczych.

Moje doświadczenie zawodowe od wielu lat związane jest z wymiarem sprawiedliwości w różnych jego formach. Zanim zostałem adwokatem przez ponad 7 lat pracowałem na stanowisku asystenta prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Krakowie w Wydziale Śledczym, a następnie Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą. W tym czasie zdobyłem wiedzę oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do udzielania porad prawnych oraz reprezentowania klientów zarówno w postępowaniach przygotowawczych jak i sądowych. Praca w Prokuraturze pozwoliła mi na dogłębne poznanie zasad i mechanizmów działania organów ścigania, sądów i innych instytucji wymiaru sprawiedliwości, co z powodzeniem wykorzystuje w zawodzie adwokata.

Zachęcam do zapoznania się z zakresem oferowanych przeze mnie usług oraz skontaktowania się w celu omówienia zakresu potrzebnej Państwu pomocy prawnej.

Adwokat Damian Wójcik
Kancelaria adwokacka

Aleja Juliusza Słowackiego 11A/1, 31-159 Kraków

NIP: 7732331504
REGON: 524823055

Rachunek bankowy:
72 1050 1445 1000 0097 8051 4569

Jeżeli nie mogę odebrać telefonu, oddzwonię kiedy będzie to możliwe.    W miarę możliwości proszę o przesłanie SMS z informacją o rodzaju sprawy z jaką dzwoniłeś.

W sprawach karnych z uwagi na ich specyfikę, kontakt telefoniczny możliwy jest o każdej porze, ponieważ każda godzina może okazać się niezwykle istotna dla ochrony interesów klienta.

Skontaktuj się
Formularz kontaktowy

    * pola wymagane

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Wójcik. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego.